Seminář CNZ - Zkušenosti se spisovou službou na VŠ - s příspěvkem Mgr. Nechvátalové Aiblové

6. 5. 2021 -

Přinášíme Vám možnost přihlásit se na seminář věnující se zkušenostem se spisovou službou na vysokých školách. Seminář přinese i zkušenosti se spisovou službou na MENDELU, jelikož jeden z příspěvků na téma "Zkušenosti s výběrem spisové služby" přednese Mgr. Veronika Nechvátalová Aiblová...

Seminář na téma: „Zkušenosti se spisovou službou na VŠ“ se uskuteční 1. června 2021 od 14:00–16:00 hod., online prostřednictvím MS Teams.

Předmětem bude stále aktuální téma spisové služby, tentokrát  zaměřené na praxi v prostředí vysokých škol. Jedním z přednášejících bude i vedoucí Oddělení spisové a archivní služby a podatelny na MENDELU Mgr. Veronika Nechvátalová Aiblová, která se bude ve svém příspěvku věnovat zkušenostem s výběrem spisové služby na MENDELU.

Dalšími tématy budou např. Realizace metodiky spisové služby na ČVUT od roku 2017 a výhledy do budoucna, Komunikace se zaměstnanci/uživateli v oblasti spisové služby atd.

Účast na semináři je bezplatná, ale jeho kapacita je omezena (možnost registrace do 27. 5. 2021)

Více o semináři i jeho dalších tématech vč. programu a možností přihlášení najdete zde.

Seznam vystavených kvalifikovaných certifikátů pro elektronický podpis zaměstnancům MENDELU